sCoolApp-ში საჩუქრების კამპანია დაიწყო
მოსწავლეების რჩეულ საბანკო აპლიკაცია sCoolApp-ში ბავშვების საყვარელი საჩუქრების კამპანია ბრუნდება! თუკი მოსწავლეები, რომლებსაც ჯერ არ აქვთ sCoolApp-ი, აპლიკაციაში დარეგისტრირდებიან, საჩუქრად sCool Card-ზე 5 ლარს მიიღებენ. ამისათვის კი მხოლოდ homepage-ზე "საჩუქრის მიღების" ღილაკის დაჭერაა საჭირო. sCoolApp-ის გააქტიურებას მშობლები მობილბანკიდან, სულ რამდენიმე წუთში შეძლებენ. აპლიკაციაში ბავშვები მათზე მორგებულ ფუნქციონალს, ფინანსური განათლების მიღების შესაძლებლობას და უამრავ შეთავაზებას მიიღებენ. დამატებით, რეგისტრაციის შემდეგ თითოეული მოსწავლე მოწვევის კოდს მიიღებს, რომლის მეგობრებთან გაზიარების და მათი აპლიკაციაში შემოერთების შემდეგ, ორივე ბავშვი sCool Card-ის ანგარიშზე 5-5 ლარით დასაჩუქრდება. ყოველ კვირა მოსწავლეებს მაქსიმუმ 10 ბავშვის მოწვევის შესაძლებლობა ექნებათ. დამატებით გაწევრიანების შემთხვევაში მხოლოდ მოწვეული ბავშვები დასაჩუქრდებიან, შემდეგი კვირიდან კი ათვლა თავიდან დაიწყება.
BOG sCoolApp -  პირველი  და ერთადერთი აპლიკაცია მოსწავლეებისთვის, რომელიც მთლიანად მათ ინტერესებსა და საჭიროებებზეა მორგებული. ბანკის ყველაზე პატარა მომხმარებლები იმ ციფრული არხებით, რომლითაც საკმაოდ აქტიურად სარგებლობენ, ახლა უკვე თავად მართავენ  sCool Card ანგარიშებს  და ასრულებენ  სხვადასხვა ტიპის ოპერაციებს , იქნება ეს თანხის მოთხოვნა, ბალანსის შევსება თუ სხვ.
sCoolApp-ი მშობლების კომფორტისთვისაა შექმნილი - აპლიკაციით ზრდასრულები მარტივად აჩვევენ ბავშვებს ფინანსური გადაწყვეტილების მიღებას. გარდა ამისა მარტივად აკონტროლებენ ხარჯებს და უამრავ ბენეფიტს აძლევენ ბავშვს. ბავშვი დამოუკიდებელი ცხოვრების პირველ ნაბიჯებს დგამს sCoolApp-ში, ყველაზე ფერადი პერსონაჟებით სავსე "სხვა სამყაროს" თამაშს ეცნობა, გოჭი ყულაბით სწავლობს დაგროვების პრინციპებს და სწორედ sCool Card-ით იღებს  ყველა განსაკუთრებულ ფასდაკლებას თუ ქეშბექს.