შეიძინე უმაღლესი ხარისხის საწოლები ექსტრაზე
როგორ შევარჩიოთ წნევის აპარატი
სარბენი ბილიკი ჯანსაღი ცხოვრებისათვის
PSP პირველი ფარმაცევტული კომპანიაა აღმოსავლეთ ევროპაში, რომელმაც ERP სისტემა Microsoft Dynamics 365 & LS Retail სრულად დანერგა
ირაკლი კირცხალია: ხაზარაძის და მისი ე.წ. პარტიის მიზანია, თავიანთ ყველა ქმედებაში სახელმწიფოებრიობა დააკნინონ, ყველა სახელმწიფო ინსტიტუტი დააკნინონ - დავალება აქვთ, სახელმწიფო ინსტიტუტებს შეურაცხყოფა მაქსიმალურად მიაყენონ
ირაკლი ზარქუა: მე მივმართავ იმ ახალგაზრდებს. ხომ გაფრთხილებდით? მიხვედით იქამდე, რომ ტაშს გაკვრევინებდნენ გუშინ ბელადის პლაკატებზე?
ირაკლი კირცხალია: როდესაც „კოლექტიური ნაცმოძრაობის“ რომელიმე წარმომადგენელი წამებაზე საუბრობს, ეს საზოგადოებისთვის და ქვეყნისთვის შეურაცხყოფის მიყენებაა
გურამ მაჭარაშვილი ელენე ხოშტარიაზე: აღიარა, რომ შეურაცხყოფას აყენებდა პოლიციელებს და მერე პოლიციელებმა ის პროცედურა გაატარეს, რაც კანონით არის დადგენილი
დავით ქართველიშვილი აშშ-ის ელჩისა და ეკონომიკის მინისტრის შეხვედრის შესახებ: "დიფ სთეითის" მძევლობიდან გათავისუფლების შანსი ყველას უნდა მიეცეს, მათ შორის - გუშინდელ სიტუაციურ "მოწინააღმდეგეებს“
პიტერ სიიარტო: მარინ ლე პენთან დაკავშირებით საფრანგეთის სასამართლოს გადაწყვეტილებამ ყველაფერი ცხადყო, აი, რას ნიშნავს „ლიბერალური დემოკრატია“ სინამდვილეში
დავით ქართველიშვილი: ჩვენ დავინახეთ როგორ დაიწყო ცვილის ფიგურების ჯანყი ამ ცვილის ფიგურების მუზეუმის დირექტორის წინააღმდეგ - ქალბატონი სალომეს წინააღმდეგ, რომელმაც ყველაფერი შესთავაზა ე.წ. ოპოზიციურ სპექტრს
გია ვოლსკი: რასაკვირველია რუსეთმა განახორციელა ინტერვენცია, რუსეთი ახდენს ოკუპაციას, პროცესების ასე განვითარების სცენარის რეალიზაცია კი უდავოდ სააკაშვილმა მოახდინა, წინააღმდეგ შემთხვევაში იმ მოღალატეობრივ აქტს ხელს არ მოაწერდა!
CNN: ჩინეთის ხელისუფლებამ შეაჩერა გარიგება, რომლის მიხედვითაც ამერიკულ Black Rock-ს პანამის არხზე ორი ჩინური პორტი უნდა შეეძინა
საქართველო, რომელიც ტრადიციულ ევროპულ ცივილიზაციას მიაკუთვნებს თავს და ქრისტიანულ-განმანათლებლურ ტრადიციას ეფუძნება, ვფიქრობ, სიჯანსაღის კუნძულად შეიძლება გამოჩნდეს დღევანდელი ცრუ-ლიბერალიზმით ძლიერ დაზიანებული დასავლეთისთვის
ლევან გიგინეიშვილი:  ფრაზით „არსებობს მარტო ორი სქესი“, ტრამპმა ხელის ერთი მოსმით გააუქმა მთელი კვაზიმეცნიერული იდეოლოგიური ცოდნები, რომლის დამკვიდრებას ამდენი წელი ცდილობდნენ
ლევან გიგინეიშვილი: როცა ლიბერალიზმი წყდება ჭეშმარიტებას, ლოგიკას, დიდ ტრადიციებს, რომელთა სიმართლე და ღირებულება საუკუნეების განმავლობაში გამოიცადა და დამტკიცდა, ლიბერალიზმი შეიძლება იქცეს ტირანიად, უკონტროლო